lapas karte
Engish Русский
Žurnāls
Latvijas Kvalitātes asociācija
 


 
Forum

ISO konsultacijas

Autors: Inese
Datums: 2008-04-23 07:56:23

Labdien! Jautājums: kādiem dokumentiem jābūt firmai, kas palīdz izstrādāt un ieviest kvalitātes sistēmu citam uzņēmumam-speciāla izglītība?, sertifikāti? speciālas atļaujas?kāda pieredze (ja ir noteikta?kur??vai pieteik ar to ka konsultantam ir kvalitātes vadītāja un auditora sertifikāts?

Re:ISO konsultacijas

Autors: Elza
Datums: 2008-05-07 13:57:17

Kas ir firma??

Re:ISO konsultacijas

Autors: Elita
Datums: 2008-05-08 13:47:22

Tā NAV reglamentētā joma,īdz ar to nekādi sertifikāti utml. tīri formāli nav nepieciešami. Tieši tāpat, kā formāli arī kvalitātes vadītājam nevajag nekādus sertifikātus.

Re:ISO konsultacijas

Autors: MZ
Datums: 2008-06-30 12:46:12

Konsultantam vienkārši ir jābūt labam konsultantam un viss, nekas cits netiek reglamentēts. Tas, ka kāds ir labs kvalitātes vadītājs vēl nenozīmē, ka viņš spēj arī konsultēt. Laikam teikšu, ka pieredze ir no svara, atsauksmes. Un iesaku skatīties drīzāk uz konsultantiem kā personām, nevis firmām - Latvija ir viens mazs pīļu dīķis un konsultanti mēdz mainīt \"darba devējus\", tāpēc it kā labā firmā kādā brīdī var strādāt tikai slikti konsultanti. Arī tā sagadās. Mums jau ir tikai dažas lielākas konsultāciju firmas, ja pats konsultants tai ir īpašnieks, tad tas ir stabils konkrētajā vietā, citi labie tomēr staigā pa dažādām.

Re:ISO konsultacijas

Autors: MZ
Datums: 2008-06-30 12:55:43

Vēl padomāju, ka jautājums saistāms arī ar kvalitātes vadītāju, auditoru utt. reģistrāciju, ko te LKA mēģina organizēt. Ja godīgi – es par to esmu skeptisks. Ir, uz ko tas noteikti būtu jāattiecina, bet ir, kas šajā jomā jau strādā gadiem un strādā arī starptautiskā līmenī. Tad kāpēc viņiem jāmaksā nauda un jāpierāda, ka viņi nav kamieļi? Viņu CV jau ir pierādījums kompetencei, atliek vēl pameklēt atsauksmes par konkrēto personu un viss. Drīzāk var skatīties no otras puses – tie, kam tās pieredzes vēl nav, tie varētu reģistrēties un tad visi interesenti var pārliecināties, ka viņi kaut ko zina un plāno karjeru kvalitātes vadībā. Bet atkal – ir izglītības dokumenti, kam vajadzētu pierādīt to pašu.Adrese: Kr. Valdemāra iela 157, Rīga, LV-1013
© 2008-2018 LKA. Visas tiesības aizsargātas.

Mājas lapa no "Dators x Dizains". Brīvs lapu hostings Monētu kalšana