lapas karte
Engish Русский
Žurnāls
Latvijas Kvalitātes asociācija
 


 
Forum

darba apraksts

Autors: Tija
Datums: 2008-02-10 18:39:49

Labdien, vai Jūs varētu man palīdzēt. Ir jāuzraksta kvalitātes vadītāja(menedžera) darba apraksts autosalonā! Vai Jums būtu idejas, kas būtu šī cilvēka atbildība un pienākumi? Sirsnīgs paldies jau iepriekš!!!

Re:darba apraksts

Autors: Aina P.
Datums: 2008-02-10 18:40:08

Vajadzētu precizēt, ko tieši uzņēmums vēlas no šī kvalitātes vadītāja. Bet galvenie pienākumi varētu būt - procesu aprakstu sagatavošana (piesaistot atbildīgos darbiniekus); uzēnēmuma kvalitātes sistēmas dokumentu izstrāde, aktualizēšana; iekšējo auditu veikšana; Kvalitātes vadības sistēmas sagatavošana sertifikācijas procesam (ja tas ir nepieciešams); notiekošo procesu analīzes veikšana; priekšlikumu izstrāde sistēmas/procesu pilnveidošanai; klientu sūdzību izskatīšana (cēloņu analīze). Šis cilvēks varētu atbildēt par to, lai darbinieki uzņēmumā zinātu kas par ko atbild, kā jārīkojas dažādās situācijās - vienvārdsakot, lai būtu skaidrība un kārtība utt. Bet vispirms Jums pašiem jātiek skaidrībā , ko vēlaties no sava kvalitātes vadītāja :)

Re:darba apraksts

Autors: Kvalitāte & B
Datums: 2008-02-10 18:40:22

Ja kvalitātes vadītājsir paredzēts, lai ieviestu kvalitātes vadības sistēmu tad arī pamatpienākums ir ieviest uzņēmumā KVS. Tad uzskaitīt - izstrādāt KVS ieviešanas plānu, ko vajadzētu apstiprināt vadītājam.Tad nākamais ir identificēt esošos procesus, pēc tam tos aprakstīt, un pārējais - KVS dokumentu (procedūru) izstrādes nodrošināšana utt., līdzīgi kā Aina P.uzskaitījusi. Un varu ieteikt darba aprakstā - norādīt tādu formulējumu "sadarbībā ar citiem menedžeriem vai struktūrvienību vadītājiem" jo viena Tu neko nevarēsi izdarīt. Un ieteiktu plānā iekļaut darbinieku apmācību par konkrēto standartu un KV vispār. :)

Re:darba apraksts

Autors: Kristīna
Datums: 2008-02-20 16:57:34

Par darba aprakstu auto salonaAdrese: Kr. Valdemāra iela 157, Rīga, LV-1013
© 2008-2018 LKA. Visas tiesības aizsargātas.

Mājas lapa no "Dators x Dizains". Brīvs lapu hostings Monētu kalšana