lapas karte
Engish Русский
Žurnāls
Latvijas Kvalitātes asociācija
 


 
Forum

pieredzes apmaiņa - galvenie darbi

Autors: KV
Datums: 2006-11-20 11:37:53

Labdien! Sakiet, lūdzu, kā paiet jūsu darba diena (es domāju – kā kvalitātes vadītājiem) – vairāk darbā ar cilvēkiem, sapulces, tikšanās vai vairāk darbs ar dokumentiem un datoru?

Re:pieredzes apmaiņa - galvenie darbi

Autors: LB
Datums: 2006-11-20 12:17:13

Dažādi.Tā kā esam KVS ieviešanas stadijā, tad strādāju pie procesu aprakstiem,citas KVS dokumentācijas,tiekos ar cilvēkiem,papildinu zināšanas KVS jomā-lasot literatūru, internetā utml.,plānoju,štukoju,meklēju idejas utt.Tātad-viss-gan darbs ar datoru,gan visas citas lietas.To jau nemaz nevar tā nodalīt.

Re:pieredzes apmaiņa - galvenie darbi

Autors: ZZ
Datums: 2006-11-21 12:28:00

Tā kā mūsu uzņēmumā sistēma jau ir ieviesta, tad notiek uzturēšanas un pilnveidošanas process. T.i, procesu parskatīšana un aktualizēšana kopā ar procesu īpašniekiem ja nepieciešams, iekšējo/ārējo auditu organizēšana, korektīvo darbību īstenošanas uzraudzība. Tātad vairak vai mazāk arī sanāk domāt ko un kā labāk, jo tiem kam to tiešām vajadzētu darīt nekad tam nav laika. Vispār šobrīd iestājies kaut kads klusums...., jo, jāatzīstās, ka kaut kadiem darbiem, vel piedevām ko pati esmu ierosinājusi sistēmas pilnveidošanai, visi saspringst tikai tad kad nāk ārējais audits....pārejā laikā man pat ir garlaicīgi, ja vel nebutu daži papildus pienakumi, tad nezinu..... . Jūtu ka ta turpināt nevar, jameklē kur sevi realizēt nevis tikai zaudet savu enerģiju un darbaprieku. Nezinu varbūt vēl kādam ir līdzīgi......

Re:pieredzes apmaiņa - galvenie darbi

Autors: MK
Datums: 2006-11-21 12:56:23

Šobrīd ļoti daudz laika pie datora un pie kolēģiem, jo šobrīd mokamies ar nozīmīgiem un krietni sarežģītiem procesu aprakstiem. Bet es arī īstenībā domāju par to, ko īsti es darīšu, kad lielais darbs ar procesu aprakstīšanu būs beidzies. Mēs turklāt nesertificēsimies!

Re:pieredzes apmaiņa - galvenie darbi

Autors: LB
Datums: 2006-11-22 10:50:17

Reizēm liekas,ka nomocu savējos ar liekām darbībām-procedūra tak atkal ir jauns papīrs,jauna ņemšanās, bet, kad veidojot procesa aprakstu atklājas lietas,ko var veikt vienkāršāk,atmest;ka parādās liekas, vai nepieciešamība pēc jaunām veidlapām utt.-tad atmostas darba prieks.Aprakstīsim visu un tad turpināsim to visu pilnveidot.Darbs nekad neaptrūks.Visu tak vienmēr var vēl un vēl labāk.

Re:pieredzes apmaiņa - galvenie darbi

Autors: Juris
Datums: 2006-12-19 15:41:13

es pēc savas pieredzes varu minēt, ka sākuma posmā man bija līdzigas izjūtas un arī darbinieku attieksme bija līdzīga (daļēji ir arī šobrīd protams). Galvenais ko nevajag darīt - nevajag darbiniekiem stāstīt, ka Jūs ieviešat KVS..:) Cilvēki, kas izgājuši vismaz trīs līmeņu apmācību par Kvalitātes vadību un auditu (tai skaitā ārējo), nesaprot šo vārdu salikumu Kvalitātes vadība. Un jāatzīst arī man sākumā bija visai sarežģīti saprast ar ko tad Kvalitātes vadība atšķiras no vienkārši vadības sistēmas. Patiesība ir tā - ka neatšķiras.Adrese: Kr. Valdemāra iela 157, Rīga, LV-1013
© 2008-2018 LKA. Visas tiesības aizsargātas.

Mājas lapa no "Dators x Dizains". Brīvs lapu hostings Monētu kalšana