lapas karte
Engish Русский
Žurnāls
Latvijas Kvalitātes asociācija
 


 

 

Buying methotrexate price australia, Maine, where can i get methotrexate, order cheap methotrexate, cheapest buy methotrexate us pharmacies, how to order methotrexate price discount, purchase methotrexate australia over the counter, order methotrexate from canada, methotrexate online no prescription overnight, discount methotrexate no prescription mastercard, canada methotrexate with no perscription, cheapest buy methotrexate generic canada.
Online order methotrexate generic equivalent buy, Clearwater, cheap methotrexate cost per tablet, order methotrexate online, buy cheap methotrexate singapore where to buy, online order methotrexate usa online pharmacy, comprar methotrexate en usa, how to order methotrexate uk suppliers, methotrexate no doctors consult, cheap methotrexate usa generic, methotrexate cod no prescription, cheap methotrexate buy san francisco.
How to order methotrexate cost uk, Queensland, how to buy methotrexate generic side effect, cheap methotrexate usa seller, discount methotrexate lowest price viagra, order methotrexate price uk, cheapest buy methotrexate usa buy online, methotrexate with no presciption, how to order methotrexate cheap prescription, ordering methotrexate australia no prescription, buy methotrexate australia online generic, ed rx online methotrexate.
Buy methotrexate cheap trusted, Sachsen, purchase methotrexate price singapore, buying methotrexate generic canadian, order methotrexate cheap usa, cheap methotrexate usa discount, cheapest buy methotrexate buy hong kong, purchase methotrexate price dubai, buying methotrexate generic equivalent buy, how to order methotrexate cheap no prescription, buy cheap methotrexate no prescription overnight delivery, online order methotrexate uk suppliers.
buy cheap stromectol purchase prescription
buy aceon price discount
order sinemet generic version
buy microzide in new york
Our partners:
buy cheap keflex generic sale
get avalide generic now
achat atarax commander acheter en
Latvijas Kvalitātes asociācija ir bezpeļņas organizācija, kura apvieno dažādu nozaru uzņēmumus, kā arī valsts un pašvaldības organizācijas. LKA biedru loku sastāda vairāk nekā 130 biedru, kuri savā darbībā par vienu no savām prioritātēm uzskata orientāciju uz kvalitāti un ilgspējīgu attīstību.

 

Vīzija: "Latvijas Kvalitātes asociācija ir Baltijas reģionā atzīts kompetences centrs ar visaptverošu kvalitātes vadību saistītajās jomās un darbojas kā partneris uzņēmumiem, to asociācijām, sabiedriskām organizācijām un valsts institūcijām."

Misija: Latvijas kvalitātes asociācija mērķtiecīgi un sistemātiski strādā, lai:

Veidotu sabiedrības izpratni par visaptverošas kvalitātes nozīmību un attīstītu uzņēmumu un indivīdu kompetenci kvalitātes vadības jautājumos;

Sniegtu praktisku atbalstu uzņēmumiem, kuri uzsākuši kvalitātes vadības principu ieviešanu un tiecas sistemātiski pilnveidot savu darbību;

Ietekmētu un veidotu visaptverošas kvalitātes vadības principu praktisko ieviešanu veicinošu valsts politiku;

Nodrošinātu Latvijas iekļaušanos starptautiskajā apritē, labākās pieredzes apzināšanu un popularizēšanu kā Latvijas, tā arī starptautiskā mērogā.Adrese: Kr. Valdemāra iela 157, Rīga, LV-1013
© 2008 Biedrība "Latvijas Kvalitātes asociācija". Visas tiesības aizsargātas.

Mājas lapa no SIA "Dators x Dizains".