lapas karte
Engish Русский
Žurnāls
Latvijas Kvalitātes asociācija
 


 

 

Order diovan australia discount, Hannover, ordering diovan uk online, buy cheap diovan canada with no prescription, get diovan for sale usa, canadian discount pharmacy diovan, order diovan cheap wholesale, diovan from canadian pharmacies, buy cheap diovan canada drugs, cheapest buy diovan uk online, cheapest buy diovan usa overnight delivery, buy diovan generic real.
Buying diovan purchase online safely, Colorado, online order diovan generic online canada, purchase diovan generic pharmacy usa, buying diovan cost at costco, online order diovan price london, order diovan next day delivery, how to buy diovan lowest price, order diovan generic pharmacy canada, order diovan cheap from usa, purchase diovan usa seller, purchase diovan uk delivery&.
How to order diovan generic now, Charleston, cheap diovan generic online uk, purchase diovan australia online no prescription, purchase diovan using mastercard, cheapest buy diovan cost effectiveness, how to order diovan spain over the counter, how to buy diovan no prescription needed, buying diovan cost per tablet, how to buy diovan purchase singapore, cheapest buy diovan generic for sale, order diovan buy singapore.
Get diovan online mastercard accepted, Honolulu, purchase diovan canada online order, discount diovan generic south africa, diovan without a persription, discount diovan generic drug, discount diovan generic india, buying diovan price usa, order diovan cheap info, cheap diovan generic pharmacy usa, buy diovan generic in canada, diovan with no prescriptions.
buy thyroxine online thyroxine
buy periactin buy online canada
online order hard on oral jelly australia purchase
cheapest buy hyzaar generic health
Our partners:
acheter naproxen bonne prix pharmacie en ligne
pris synthroid
generique kamagra oral jelly pharmacie achat bien
Latvijas Kvalitātes asociācija ir bezpeļņas organizācija, kura apvieno dažādu nozaru uzņēmumus, kā arī valsts un pašvaldības organizācijas. LKA biedru loku sastāda vairāk nekā 130 biedru, kuri savā darbībā par vienu no savām prioritātēm uzskata orientāciju uz kvalitāti un ilgspējīgu attīstību.

 

Vīzija: "Latvijas Kvalitātes asociācija ir Baltijas reģionā atzīts kompetences centrs ar visaptverošu kvalitātes vadību saistītajās jomās un darbojas kā partneris uzņēmumiem, to asociācijām, sabiedriskām organizācijām un valsts institūcijām."

Misija: Latvijas kvalitātes asociācija mērķtiecīgi un sistemātiski strādā, lai:

Veidotu sabiedrības izpratni par visaptverošas kvalitātes nozīmību un attīstītu uzņēmumu un indivīdu kompetenci kvalitātes vadības jautājumos;

Sniegtu praktisku atbalstu uzņēmumiem, kuri uzsākuši kvalitātes vadības principu ieviešanu un tiecas sistemātiski pilnveidot savu darbību;

Ietekmētu un veidotu visaptverošas kvalitātes vadības principu praktisko ieviešanu veicinošu valsts politiku;

Nodrošinātu Latvijas iekļaušanos starptautiskajā apritē, labākās pieredzes apzināšanu un popularizēšanu kā Latvijas, tā arī starptautiskā mērogā.Adrese: Kr. Valdemāra iela 157, Rīga, LV-1013
© 2008 Biedrība "Latvijas Kvalitātes asociācija". Visas tiesības aizsargātas.

Mājas lapa no SIA "Dators x Dizains".